1 вересня у ЦДЮТ розпочався навчальний 2022-2023 рік. У зв’язку з воєнним станом навчання проходить у дистанційному форматі. Дистанційна освіта – це можливість навчатися та отримувати необхідні знання віддалено від навчального закладу в будь який зручний час.

Навчальні заняття проводяться в синхронному або асинхронному режимі з урахуванням вимог Санітарного регламенту щодо організації дистанційної форми навчання в умовах воєнного стану.

Для дистанційного навчання використовується платформа «Google Classroom», яка зарекомендувала себе легкою та  зручною у використанні. В  віртуальних класах керівники гуртків систематично розміщують цікаві, інтерактивні завдання, інструкції та рекомендації. Завдяки сервісу Googl meet спілкуються з гуртківцями в режимі реального часу. Постійно підтримують  зв’язок з вихованцями в телефонному режимі, через листування  електронною поштою або месенджерами. В телефонному режимі здійснюють інформаційну підтримку батьків вихованців, надаються поради та консультації. 

Результати освітньої діяльності творчих колективів систематично висвітлюється на сторінках в соціальних мережах Facebook, Instagram та сайті закладу.

Розклад занять можна дізнатися на сайті  http://dobr-cdut.org.ua/розклад-занять/

                З метою дотримання безпеки в інтернет просторі, активні посилання на онлайн заняття та коди доступу до гугл класів у вільному доступі не публікуємо. Актуальну інформацію дізнавайтеся у педагогів.

Pin It on Pinterest