Жовтень щедрий на нагороди

 Цього року жовтень  поповнив скарбницю «Народного художнього колективу»  студії  ТБ і преси «Рожевий слон» ЦДЮТ новими нагородами.

          У обласному етапі   Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси»  у номінації «Відеотворчість»  колектив  посів І місце   за  відео «Україна – Грузія: любов назавжди» (ІІІ вікова  категорія); у номінації «Фототворчість – І місце за серію фото «Шахтарські будні» (ІІ вікова категорія), ІІ місце за серію фото «Природа добропільщини» (ІІІ вікова категорія).

         У  обласному  конкурсі пошуково-дослідницьких робіт «Люди свободи», присвяченого 30-річчю Незалежності України, у номінації «Відеоролик» дипломом І ступеня  нагороджені  вихованці студії ТБ і преси «Рожевий слон» Кабанець Єлизавета, Головко Євгенія, Яремчук Олексій,  Мєліхова Анастасія, Остапенко Владислав,  Єрмак Крістіна,  Арнаутов Лев за відео «Люди свободи»; дипломом ІІ ступеня – Анастасія Новочадова, Олексій Яремчук   за відео «Україна приходить на сповідь»; керівники Лисенко Т.О., Сагайдак Є.В. нагороджені грамотами за підготовку переможців та призерів конкурсу.

         У І (ТГ) етапі конкурсу відеороликів – візитівок (презентацій) «Національне виховання – майбутнє держави» студія ТБ і преси «Рожевий слон» у номінації «Найкращий відеоролик закладу позашкільної освіти» нагороджена дипломом І ступеня за відео « Пам’ятаймо, хто ми є!»

 Редакція студії ТБ і преси «Рожевий слон»

PDF Embedder requires a url attribute Кабанець-Єлизавета-Головко-Євгенія-та-ін.

Лисенко-Тетяна-Олександрівна

Сагайдак-Євген-Валентинович

Новочадова-Анастасія-Яремчук-Олексій

Pin It on Pinterest