«Медіаграмотність – must have сучасного українця»

В студії ТБ і преси «Рожевий слон»    другого грудня  пройшло відкрите  заняття з теми: «Медіаграмотність – must have сучасного українця».  Вихованці  не тільки узагальнили  теоретичні  знання з питань  медіа,  але й показали  на практиці, як  вони можуть розпізнавати правдиву й неправдиву інформацію, уникати різних  маніпуляцій.

            Юні журналісти самостійно  підготували відео-інтерв’ю з мешканцями  міста, відео з теми «Як розпізнати фейкову інформацію».  Разом визначили поняття медіапростір, перевірили свою інтуїцію на відчуття фейкових новин, пройшли тестування, переглянули відео «Магія джинси», провели гру «Правда чи фейк», виконали вправу «Асоціативний кущ», а також практичне завдання з підготування новин, використовуючи SMART- технології.

            Євген Сагайдак, керівник студії, підготував цікаву презентацію та відео з теми заняття, спонукав юних журналістів критично мислити, висловлювати свої думки, аналізувати інформацію, приймати зважені  рішення.

             Вихованці показали високий рівень знань з медіа, добре володіння українською мовою. Присутні гості  виказали свій захват від заняття,  від  поданої інформації, різних інтерактивних форм роботи. Відмітили, що  тема заняття цікава, актуальна сьогоденню.

 Тетяна Лисенко,

методист з організації дитячих та юнацьких ЗМІ

Pin It on Pinterest