Мрії здійснюються

Освітній процес з часом змінюється, ринок праці висуває нові вимоги до майбутніх працівників, і навчання трансформується, підлаштовується під нові вимоги громадськості. У сучасному світі затребувані професії, пов’язані з IT-сферою. Тенденції сьогодення сприяють здійсненню перших кроків дітей до перспективного майбутнього: самостійного створювання комп’ютерних ігор, конструювання роботів та багато іншого.

Ми мріяли розвивати дітей та молодь територіальної громади Добропілля як майбутніх спеціалістів з сучасним інженерним мисленням.

Завдяки перемозі у  конкурсі міні-грантів «Громада своїми руками», який проводився в рамках співробітництва між компанією ДТЕК і Добропільської територіальної громади, на базі діючого гуртка «Робототехніка» у ЦДЮТ відділу освіти Добропільської міської ради з’явилася «Лабораторія штучного інтелекту «SpaseSystems». Ми отримали: 1 базовий та 2 ресурсні набори конструктора Lego education Spike Prime;  2 ноутбуки та  стіл, на якому можливо безпечно тестувати та програмувати рухливі моделі роботів, готуватися до змагань. Заняття у  Лабораторії дозволяють істотно поліпшити знання з математики, фізики, інформатики, які в подальшому будуть застосовані в різних наукових сферах створюючи продукти майбутнього для розвитку рідного міста.

Робота Лабораторії «SpaseSystems» допомагає юному інноватору і інноваторці реалізовувати свої сміливі робо-ідеї, створити сучасний сайт, власну топову гру; розкриває творчий потенціал, розвиває знання і вміння в таких напрямках, як електроніка, механіка, конструювання, програмування, розробка штучного інтелекту.

     Дякуємо компанії ДТЕК за можливість реалізації проекту!

Pin It on Pinterest