Гостинно відчинені двері гуртків відділу декоративно-ужиткової творчості та образотворчого мистецтва для всіх дітей, які бажають познайомитися з чарівною казкою творчості та фантазії, чудесами та секретами майстерності, з дивовижним світом мистецтва. 

            Малювання, ліплення, паперова пластика, живопис, графіка, кераміка, розпис по склу, батик, декупаж, створення арт-об’єктів, дизайн одягу, виготовлення сувенірів  та м’яких іграшок, та інші види декоративно-ужиткової творчості та образотворчого мистецтва пропонує освоїти відділ у своїх  творчих колективах та  студіях за напрямом:

Образотворче мистецтво:

Декоративно-ужиткове мистецтво:

Керують дитячими колективами кваліфіковані педагоги, які творчо вдосконалюють  освітній процес. Їх поєднує не лише творчий процес, а й любов до свого виду творчості, яка надихає, надихає та визначає здатність створювати речі та предмети своїми руками. А головне – бажання навчити та поділитися своїм досвідом з вихованцями, передати їм не лише свої вміння та багатий досвід, а й частинку своєї душі.

Дитяча творчість – це чудова та загадкова країна. Допомагаючи дитині увійти в неї і навчитися почуватися там, як удома, наші педагоги декоративно-ужиткової творчості роблять життя маленької людини цікавішим і насиченішим.

Заняття в гуртках спонукають дітей до творчості, розвивають їхні інтереси, творчі здібності, навички.
    Це мистецтво краси, фантазії, естетичної наснаги, мистецтво мудрого декоративного відтворення світу, природи, почуттів людини

Зав. відділом – Травін Олена Володимирівна

Pin It on Pinterest