свято творчості та таланту «CDUT MEGA FEST»

Якщо розпочинати новий навчальний рік, то розпочинати яскраво! Саме так вважають вихованці та педагоги Центру дитячої та юнацької творчості.  З піснями, танцями, майстер-класами – одним словом, у повній «творчій готовності» 4 вересня на головній площі міста відбулось свято творчості та таланту «CDUT MEGA FEST». Інна Кальченко, начальник відділу освіти, привітала всіх вихованців Центру творчості та вручила вагомі подарунки переможцям обласних  конкурсів «Великодній дивограй» та «Дерзай, малюк».

Для всіх присутніх були проведені майстер-класи з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва,  журналістики, робототехніки, дизайну одягу, театрального мистецтва. Гості свята могли познайомитися з творчими виставками та роботами талановитих вихованців, а гуртки художньо-естетичного напрямку презентували свої яскраві номери, під час яких виконували запальні пісні, танці та інструментальні композиції.

Дякуємо всім, хто долучився до свята! Пишаємося нашими педагогами та вихованцями!  Вітаємо всіх з початком нового навчального року!

Pin It on Pinterest