“Єдина родина”

Ось і завершився десятий ювілейний фестиваль “Єдина родина”, який вітав своїх учасників на гостинному узбережжі Чорного моря з 28 серпня по 4 вересня 2021 року. Це один з найулюбленіших конкурсів вихованців ЦДЮТ м. Добропілля Донецької області.

Велика єдина родина ансамблю танцю “Непосиди” (керівники Лариса Румянцева, Світлана Татаренкова, акомпаніатор Лілія Яценко)  відвідала його вже вчетверте, адже тут панує по справжньому родинна атмосфера, а насичені конкурсні дні поєднуються з цікавим відпочинком. Тим більш приємно, що не один конкурсний виступ «Народного художнього колективу» ансамблю танцю “Непосиди” не залишився без визнання, і вихованці привезли низку нагород:

Молодша група – ІІ місце

Середня група – ІІ місце

Тріо у складі Дар’ї Якимової, Єлизавети Тарадайко і Поліни Богач – І місце

Старша група – І місце в номінації “Народна хореографія” і І місце в номінації “Народна стилізація”

Солістка Валерія Павлюченко – І місце.

А ще колектив отримав від організаторів фестивалю сертифікат на 5 000 грн на участь у фестивалі наступного року за відданість фестивалю.

Для молодшої групи «Зразкового художнього колективу» вокальної студії «Дзвіночок» (керівник Московцева Катерина, акомпаніатор Тетяна Капаєва) цьогорічний виступ на фестивалі став дебютним, але юні вокалісти заспівали так, що не залишили байдужими членів журі, викликали схвальні посмішки і бурхливі аплодисменти. Підсумок порадував усіх: І місце вокальна група і І місце сольний виступ Арини Широкоряд.

Щира подяка  всій дружній команді організаторів фестивалю і особисто його директору Ларисі Вікторівні Щукіній за незабутні емоції та враження, які були незмінними протягом всього фестивалю.

Pin It on Pinterest