Катерина Леонідівна Редькіна min

Керівник гуртка
Катерина Леонідівна Редькіна

Ансамбль ударних інструментів «Гравітація»  розпочав свою творчу діяльність у 1967 році  під  назвою «Озорники».  Протягом багатьох років керував ансамблем досвідчений педагог- Іван Баландін.  Його вихованці успішно виконували музичні твори на дерев’яних ложках, ксилофоні, трещітках; брали участь у святах та конкурсах.

З 2004 року  ансамблем керую  молодий  талановитий педагог – Катерина Редькіна.

Ансамбль ударних інструментів «Гравітація»   об’єднав 35  вихованців  віком від  8 до 16  років.  Має свій неповторний колорит звучання,  власну манеру виконання. Гра на ложках  і танець стали необхідною життєвою потребою колективу.

Творча палітра ансамблю  багатогранна і  широка. Його основу становлять кращі зразки  класичної та сучасної музики. Так народилися  музично-хореографічні композиції: «Стильний неоколорит», «Віночок  з гуцульських мелодій», «Дуель» та інші.  Родзинки ансамблю – звучання малих барабанів та бас-барабанів.

«Гравітація» – неодноразовий переможець численних конкурсів і фестивалів: лауреати регіонального телевізійного конкурсу  «Зірки та зіроньки», міжнародного конкурсу-фестивалю «Майбутнє країни», всеукраїнських конкурсів «День землі» та «Єдина родина».

Дарувати людям красу, радість, насолоду,– в цьому  вбачають свій головний обов’язок учасники ансамблю на чолі з майстром  інструментального жанру – Катериною Редькіною.

Pin It on Pinterest