Райдуга-шанс-Добропілля
Непосиди Добропілля
NEW-DANCE Добропілля

Хореографія

Поєднання  сили та виразності художніх образів, пластики тіла, грації рухів, міміки  і жестів  із   музичним твором – першооснова   краси, досконалості, сценічної майстерності хореографічних колективів ЦДЮТ, їх перемог на  великих сценах танцювального Олімпу.

Танець – це не просто рухи під музику, це яскравість, краса, захоплення, це мова тіла. Справжній танець – це маленьке життя. Динамічно розвиватись, ставити перед собою завдання і впевнено йти до своєї мети – головні пріоритети нашого  колективу
Рудь Людмила Костянтинівна-min
Справжня феєрія танцювального мистецтва, де і любов до рідної землі, і краса почуттів, і нескореність народного духу, ознайомлення з образною сутністю танцювальної культури різних народів світу все це незначна частина того, що ви отримаєте на заняттях колективу.
Татаренкова-Світлана-Сергіївна
Танець –  це певна енергетика, яку не можна описати простими словами, її потрібно відчути. Танець заворожує, він створює відчуття довершеності та самореалізації. Цікаві танці, яскраві костюми, фестивалі, відпочинок, а також гарний настрій чекають на вас в нашому колективі!
Соловйова-Аліна-Анатоліївна

Pin It on Pinterest