Стиль-Добропілля
Самородок Добропілля
джет Добропілля

Технічна творчість

Критично мислити, майстерно програмувати, конструювати, ремонтувати,   керувати картом, створювати цікаві вироби із дерева, –  ці знання, навички і уміння  надають  гуртки технічної творчості, вихованці якого  неодноразові переможці різних конкурсів і фестивалів.

Ваша дитина мріє стати видатним дизайнером, художником-модельєром, створити власну колекцію одягу? Ми допоможемо реалізувати творчі фантазії!
Травіна Олена Володимирівн
Розвиток у дітей індивідуальності, фантазії, почуття форми, кольору, точності та акуратності, прояв особистості, стимулювати творчість, креатив, терпіння та впевненість в собі, це головне завдання дизайн-студії.
Ганієва Оксана Ріфкатівна керівник гуртка-min
Якщо ваша дитина захоплюється комп’ютерами, іграми та машинами, то гурток робототехніки стане відмінним способом спрямувати цю цікавість у потрібне русло. Наші заняття стануть першим кроком на шляху майбутніх інженерів та конструкторів.
Макєєва Інна Олексіївна-min
Вас захоплюють спортивні перегони на невеликих гоночних автомобілях, швидкість та звуки двигуна? Ви мрієте бути схожими на Міхаеля Шумахера? Ми допоможемо вам зробити перший крок майбутніх автогонщиків та чемпіонів.
Бутєв Олексій Сергійович керівник гуртка-min

Pin It on Pinterest